Kontakt

Google Ads – dlaczego warto?

Google Ads - Dlaczego warto?

Jeśli poszukujesz skutecznego sposobu na promocję produktów lub usług i zwiększenie widoczności w wyszukiwarce Google, Google Ads jest idealnym rozwiązaniem.

System Google Ads umożliwia prowadzenie efektywnej kampanii reklamowej, co przekłada się na zwiększenie ruchu, widoczności i wyświetleń, a w następstwie zwiększenie ilości klientów.

Kilka przykładowych korzyści stosowania reklam Google Ads:

✅ Szybkie efekty, widoczne już po krótkim czasie.
✅ Uzyskanie dokładnych danych oraz informacji.
✅ Wysoka trafność kierowania reklam.
✅ Płatność w momencie kliknięcia w Twoje reklamy.
✅ Możliwość dostosowania budżetu reklamowego do możliwości.
✅ Reklamy generują dodatkowy ruch na Twojej stronie internetowej.
✅ Targetowanie umożliwia dotarcie do konkretnych grup docelowych.

Czym są reklamy Google Ads?

Google Ads to platforma reklamowa oferowana przez Google, najpopularniejszą wyszukiwarkę internetową na świecie. Dzięki Google Ads, każdy posiada możliwość wyświetlania reklam w wynikach wyszukiwania Google oraz na stronach partnerskich. Wiele typów kampanii umożliwia wyświetlanie różnorodnych reklam oraz dopasowanie najlepszej strategii marketingowej.

Jednym z najważniejszych atutów Google Ads jest możliwość dotarcia do szerokiego grona użytkowników. Reklamy są wyświetlane w momencie, gdy potencjalni klienci poszukują produktów lub usług, które oferujesz. Dzięki lokalizacji, zainteresowaniom, a nawet zachowaniom konsumentów, możesz dotrzeć do osób najbardziej zainteresowanych Twoimi ofertami i zwiększyć szansę na uzyskanie wartościowej konwersji. 

Google Ads wyniki
30 dni kampanii w kategorii Dom i ogród

Firmy z którymi współpracujemy

Mokate Allegro
Dobra Kaloria Allegro
CzystyKomin_pl Allegro
Sokarnia Podlaska Allegro
KlaudiaNautra_pl Allegro
Scheppach Allegro

Ile to kosztuje?

Google Ads Logo

Za co realnie zapłacisz:

1️⃣ Miesięczny budżet przeznaczany na reklamy Google Ads.
2️⃣ Koszt obsługi – od 600 zł netto miesięcznie
3️⃣ Doradztwo e-commerce – gratis.
4️⃣ Audyt Twojej strony internetowej z sugestią rozwiązań – gratis.

Koszt obsługi zależny jest od miesięcznego budżetu, który ustalisz ze swoim opiekunem. Budżet trafia bezpośrednio do Google.

Reklamy są wyświetlane w momencie, gdy potencjalni klienci poszukują produktów lub usług, które oferujesz. Płacisz dopiero gdy klient klinie w reklamę i przejdzie na Twoją stronę.

 

Zalety współpracy z nami

Partnerskie podejście – nastawiamy się na zwiększenie zysku i ograniczenie zbędnych kosztów, Ty nam płacisz – my generujemy dla Ciebie zysk.

Jeden specjalista na czas trwania współpracy – gwarantujemy, że Twój specjalista nie zostanie zmieniony (chyba, że sam będziesz tego chciał).

Dostępność 7 dni w tygodniu – Twój specjalista będzie dostępny dla Ciebie 7 dni w tygodniu. Nie masz czasu na kontakt w dni robocze? To nie problem – my pracujemy również w weekendy.

Nie musisz dłużej szukać pracownika – pomoc naszego specjalisty z reguły pozwala oszczędzić jeden pełny etat w firmie. Doradzamy w jaki sposób działać, zajmujemy się Twoim marketingiem i pomagamy w zadaniach każdego kalibru.

Gwarancja doświadczenia – w naszej firmie znajdziesz tylko specjalistów z najwyższej półki. Każdy z nas pracował wcześniej w sklepie internetowym, a ostateczne doświadczenie zdobywał w dużej agencji marketingowej na tzw. akordzie, dlatego wiemy co to ciężka praca.

Doradztwo w e-commerce – pomagamy prowadzić cały kanał sprzedaży internetowej oraz możemy przeszkolić Twoją kadrę pracowniczą. 

Prowadzenie promocji dążących do zwiększenia ROASu
Google Ads reklama
Zasięgowe promowanie filmów produktu w serwisie Youtube
0
Tyle nasi klienci wydają miesięcznie na reklamy w Internecie.
0 %
O tyle średnio udaje nam się podnieść zysk naszych klientów.
0
Taką wartość sprzedaży osiągają nasi klienci miesięcznie.
0 %
Taki średni zwrot z ROAS osiągają nasi klienci.

Dla kogo jest opiekun Google Ads?

Krzysztof Fiedorowicz Google Ads
Krzysztof Fiedorowicz - opiekun Google Ads

Opiekun Google Ads jest dla Ciebie, jeżeli:
✅ Nie korzystasz obecnie z płatnych reklam w Google.
✅ Posiadasz kampanię Google Ads, ale nie jesteś pewien ich efektywności.
✅ Potrzebujesz więcej czasu na pozostałe zadania.
✅ Nie jesteś zadowolony ze współpracy z obecną agencją reklamową.
✅ Nie jesteś zadowolony z pracownika zajmującego się Twoimi kampaniami.

Opiekun Google Ads nie jest dla Ciebie, jeżeli:
⛔️ Nie chcesz inwestować pieniędzy i czasu w reklamy.
⛔️ Nie zależy Ci na zwiększeniu zysków poprzez marketing internetowy.
⛔️ Nie chcesz skupiać się na stronie WWW.
⛔️ Nie jesteś gotów na zmianę strategii reklamowej.

Najczęściej zadawane pytania

Na koszt składa się:

1. Abonament, czyli miesięczna cykliczna płatność, która wynosi minimum 600 zł netto.
2. Budżet miesięczny na reklamy ustalany wspólnie z opiekunem. 

Realna opłata obejmuje faktyczne działania prowadzone na koncie reklamowym, konfigurację oraz doradztwo w obrębie Twojej strony internetowej.

Wyniki udostępniane są przez Twojego opiekuna, z którym możesz je omówić. Pokaże Ci on także co warto zmienić aby poprawić wyniki.

Pierwsze reklamy są widoczne niemal natychmiast od włączenia kampanii. Sugerujemy jednak by oceniać współpracę po pełnym miesiącu.

Napisz do nas posługując się zakładką „Kontakt”. Odezwiemy się do Ciebie z konkretną informacją i omówimy wszystkie szczegóły.

Zacząć możemy w ciągu nawet 1h. Po pozytywnej decyzji wystawiamy fakturę, po jej opłaceniu rozpoczniemy współpracę.

Rozliczamy się na podstawie miesięcznego abonamentu. Faktura VAT za usługę wystawiana jest co miesiąc przez Twojego opiekuna.

Nie. Jesteśmy zwolennikami wolnego rynku, a co za tym idzie chcemy, żeby klient miał wybór z kim współpracuje. Działamy na prostych zasadach – nasz klient musi być zadowolony z wyników i współpracy ze swoim opiekunem.

Praca opiekuna polega na kilku głównych punktach:

1. Stworzenie odpowiednich kampanii..
2. Codzienna optymalizacja konta.
3. Kontakt z klientem, odpowiedź na nurtujące go pytania.
4. Wskazanie co warto zmienić, by osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Zwrot z inwestycji jest zależny od wielu czynników i najlepiej omówić go z opiekunem. Jedną z metod jest estymacja przewidywanych wyników na podstawie danych historycznych.

Google Ads to dla Ciebie za mało?

Możemy zostać opiekunem Twojej strony

1️⃣ Sprawdzimy, jak można poprawić witrynę.
2️⃣ Przeanalizujemy stronę pod kątem SEO i UX.
3️⃣ Stworzymy listę rekomendacji.
4️⃣ Wspólnie wprowadzimy nowe elementy.
5️⃣ Rozbudujemy serwis.
6️⃣ Poprawimy działanie strony względem wyszukiwarki.
7️⃣ Zaproponujemy dodatkowe działania.

Google Ads to zaawansowana platforma reklamowa oferowana przez giganta internetowego, Google. Jest to narzędzie, które umożliwia firmom i przedsiębiorcom skuteczną promocję swoich produktów i usług w internecie. Dzięki Google Ads, możesz dotrzeć do ogromnej liczby potencjalnych klientów, którzy aktywnie poszukują produktów lub usług, którymi się zajmujesz.

Reklamy w Google Ads pojawiają się w wynikach wyszukiwania Google, na stronach internetowych, w aplikacjach mobilnych i na platformach partnerskich. To sprawia, że Twoja firma może być widoczna w kluczowych momentach, kiedy użytkownicy szukają produktów lub usług podobnych do tych, które oferujesz.

Jak działają reklamy w Google Ads?
To proste! Po pierwsze, określasz słowa kluczowe, które są związane z Twoim biznesem. Gdy użytkownik wpisuje te słowa kluczowe w wyszukiwarkę, Twoje reklamy mogą się pojawić na górze lub na dole wyników wyszukiwania. W ten sposób dotrzesz do osób zainteresowanych dokładnie tym, co oferujesz.

Jednak reklamy w Google Ads to nie tylko tekst. Możesz korzystać z różnych formatów reklamowych, takich jak grafiki, produkty, animacje, wideo czy nawet reklamy tekstowe.
Przekłada się to na dużą elastyczność i wybór najbardziej optymalnego kanału dotarcia do klientów.


Dodatkowo, Google Ads oferuje narzędzia do precyzyjnego targetowania reklam. Przez co, wybierając odpowiednie osoby które zobaczą Twoje reklamy, zwiększamy szanse na uzyskanie założonego celu. Jednak samo ustawienie początkowe nie wystarczy,
kluczem do sukcesu w Google Ads jest odpowiednia optymalizacja. Dzięki analizie wyników kampanii, jesteśmy w stanie sprawdzać, które reklamy przynoszą najlepsze wyniki i dostosować strategię reklamową.
Pozwala to maksymalizować efektywność kampanii i osiągać lepsze wyniki przy nawet minimalnych budżetach.


Google Ads staje się niezastąpionym narzędziem w dzisiejszym, konkurencyjnym świecie marketingu internetowego. Zyskuje coraz większą popularność dzięki rozbudowanemu systemowi i ogromnej liczbie możliwości.
Jeśli posiadasz już stronę lub jesteś w trakcie jej budowy i chcesz skutecznie promować stronę by osiągnąć sukces w internecie, Google Ads jest rozwiązaniem, na które warto postawić.

Jak oceniasz naszą usługę?

Kliknij w gwiazdkę by ocenić

Średnia ocena / 5. Liczba ocen

Otwórz czat
Skorzystaj z darmowej konsultacji
Scan the code
Ekspert ds. Allegro
Skorzystaj z darmowej konsultacji na WhatsApp