Kontakt

Blog Allegro

letnie hity sprzedażowe na allegro:

co dobrze sprzedawać i promować za pomocą allegro ads w wakacje?

Lato to czas wakacyjnych wyjazdów, często także remontów i innych letnich aktywności. Zakupy na Allegro stają się często wtedy nieodłącznym elementem letniego spędzania czasu- dlaczego?

Zakupy na Allegro stały się standardowym elementem życia Polaków- więc nie może ich zabraknąć również latem.

Allegro Ads wady i zalety

Allegro Ads: 3 wady i zalety

Na co zwrócić uwagę działając z Allegro Ads

W dzisiejszych czasach, skuteczna reklama online jest kluczowym elementem w osiąganiu sukcesu sprzedażowego. Allegro również oferuje Sprzedającym system reklamowy Allegro Ads. W tym artykule przyjrzymy się bliżej 3 wadom i zaletom Allegro Ads.

Allegro Ads Działasz Zarabiasz

Proces zakupowy z użyciem Allegro Ads

INWESTUJ - POPRAW WYNIKI Z REKLAM W 1 DZIEŃ

Allegro ADS – kiedy potencjalny kupujący kliknie w reklamę i przeniesie go do Twojej oferty zostanie naliczona opłata. Od Ciebie natomiast zależy czy zatrzymasz klienta, czy dasz mu wystarczające argumenty, które przełożą się na bezpośrednią decyzję sprzedażową.

Bądź świadomym Sprzedawcą. Poznaj podróż przykładowego Kupującego i nie pozwól, aby dokonał zakupu u konkurencji! W tym artykule dowiesz się jakie są najczęściej popełniane błędy i jak możesz temu zaradzić we własnym zakresie.

ahoj Allegro Ads

Czy warto sprzedawać na Allegro.cz?

Czyli ekspansja Polskiego molocha na rynek czeski

Allegro.cz to odnoga polskiego serwisu Allegro.pl. Allegro zapewnia nas, że cała funkcjonalność nowego serwisu będzie działa się w standardowym panelu. Wszystko wskazuje na to, że właśnie tak się stanie.

Najpopularniejsza platforma zakupowa w Polsce. Prezentuje w trzech szybkich krokach wejście na czeski odpowiednik. Czy na pewno będzie tak łatwo?

Rafał Strączek

Pomysłodawca AdsUp Grupa Specjalistów Allegro, powie Ci jak jest, a nie to co chcesz usłyszeć. Wprowadzi proste, ale do bólu skuteczne rozwiązania.

Adrian Turzyński

Ekspert Allegro Ads i główny szkoleniowiec AdsUp. Zwolennik niskich kosztów sprzedaży i praktycznych metod przekazywania wiedzy.

Michał Dębski

Wielbiciel analiz, liczb i wykresów, ale tylko, jeśli da się je realnie przełożyć na wyniki sprzedaży. Ekspert do spraw obsługi klientów zagranicznych.

Marcin Bielecki

Praktyk badania konkurencji i niepodążania za owczym pędem. Ekspert do spraw analitycznych z szczególnym targetowaniem reklam graficznych.

Otwórz czat
Skorzystaj z darmowej konsultacji
Scan the code
Ekspert ds. Allegro
Skorzystaj z darmowej konsultacji na WhatsApp