Kontakt

Szkolenie Allegro

czym wyróżniają się nasze szkolenia?

Wielu przedsiębiorców nie chce wiązać się z zewnętrznymi podmiotami i oddawać na ich ręce losu swojej sprzedaży. Jeśli jesteś jednym z nich, to o to dlaczego powinieneś skorzystać z naszego szkolenia: 

✅ Szkolenia Allegro są całkowicie indywidualne i w 100% dopasowane do Twojego aktualnego stanu wiedzy.

✅ Stawiamy na przystępny język i praktyczną formę przekazywania wiedzy – zadowolony kursant to dla nas najlepsza reklama.

✅ Pełna transparentność – na szkoleniu nie ma tematów tabu.

✅ Nie zostawimy Cię z samą wiedzą, w trakcie szkolenia zaczniesz już tworzyć kampanie na swoim koncie pod naszym okiem.

✅ Szkolenie to nie koniec! Jeśli po nim pojawią się dodatkowe pytania, również chętnie na nie odpowiemy.

Reklamy sponsorowane Allegro Ads

WIEDZA, KTÓRĄ ZDOBĘDZIESZ NA SZKOLENIU

ILE TO KOSZTUJE?

➡️ Jesteśmy zdania, że jedyne prawdziwe szkolenie to praktyka. Dlatego nie zanudzimy Cię nadmiarem teorii i tematami, które nie dotyczą Twojej branży. 

➡️ Już w trakcie pierwszych godzin szkolenia poprawisz swoje dotychczasowe kampanie Allegro Ads i stworzysz nowe, które przyniosą Ci bezpośredni efekt w postaci zwiększenia sprzedaży lub zwrotu
 z inwestycji. 

➡️ Po zakończeniu szkolenia otrzymasz od nas materiały, które pomogą Ci utrwalić wiedzę i wprowadzić w życie to, czego się nauczyłeś. 

➡️ Doskonale wiemy, że najbardziej trafne pytania pojawiają się po szkoleniu, dlatego będziesz miał kontakt ze szkoleniowcem jeszcze długo po jego zakończeniu.

Przykładowe kampanie Allegro Ads
Przykładowe kampanie, które stworzysz na szkoleniu

NAJCZEŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czas szkoleń ustalamy indywidualnie. Można je odbyć zarówno w ciągu jednego dnia, jak i podzielić na kilka mniejszych bloków po kilka godzin.

Terminy na kilku godzinne szkolenia jesteśmy w stanie zaproponować z reguły już w następnym tygodniu od zgłoszenia. W wypadku szkoleń całodniowych i tych odbywających się w siedzibie klienta, termin może się wydłużyć.

Miejsce szkolenia jest w 100% dostosowane do Twoich możliwości. Najczęściej organizujemy szkolenia Online, natomiast możemy przeprowadzić je również w naszym biurze lub w Twojej siedzibie.

Po uczestnictwie w szkoleniu zdobędziesz wiedzę, która umożliwi Ci samodzielne poprowadzenie kampanii Allegro Ads, optymalizację swoje konta Allegro oraz poprowadzenie długofalowej strategii zwiększenia sprzedaży.

Szkolenie poprowadzi aktywny specjalista ds. marketplace, który posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy w agencji marketingowej, jak i podczas samodzielnego kierowania sprzedażą.

Oczywiście, dostosowujemy poziom szkolenia indywidualnie do kursantów. W takim wypadku zaczynamy od podstaw i teorii,  następnie przechodzimy do praktyki.

Koszt szkolenia jest ustalany indywidualnie i zależy od zakresu materiału, jego formy, ilości uczestników oraz czasu trwania. Najtańsze szkolenie, jakie możemy zaproponować, to koszt 600 zł netto.

Większość szkoleń przeprowadzamy 1 na 1, w taki sposób,
by zmaksymalizować przekazywanie wiedzy. Jeśli chciałbyś, aby na szkoleniu pojawiło się kilkoro pracowników z Twojej firmy –  również nie będzie to problemem. Na szkoleniach nigdy nie spotkasz innych sprzedawców, dzięki czemu nie musisz obawiać się mówić o swoich aktualnych problemach sprzedażowych.

Jeśli nie wiesz jakiego dokładnie szkolenia potrzebujesz,
skontaktuj się z naszym szkoleniowcem i dopasuj wszystkie szczegóły do siebie. Dane kontaktowe znajdziesz na dole strony.

Jeśli nigdy nie prowadziłeś kampanii Allegro Ads lub jesteś niezadowolony z wyników tych, które aktualnie prowadzisz,
to już po pierwszych godzinach szkolenia będziesz mógł wdrożyć
w życie elementy, które bezpośrednio w krótkim okresie wpłyną na podniesienie sprzedaży lub jej opłacalności.

Po szkoleniu otrzymasz materiały, które pozwolą Ci utrwalić zdobytą wiedzę i zastosować je w praktyce. Dodatkowo możesz również nagrać szkolenie i obejrzeć ponownie aby odświeżyć informację. 

Jesteśmy oficjalnym partnerem Allegro, przekazujemy tylko sprawdzone informacje, które wielokrotnie sprawdziliśmy w praktyce. Nie marnujemy Twojego czasu na nieistotne szczegóły, tylko skupiamy się na aspektach istotnych dla Twojej branży.

Nie jesteś przekonany?

Skontaktuj się z naszym szkoleniowcem i zdecyduj jakiego szkolenia potrzebujesz.
Adrian Turzyński Allegro Ads
Adrian Turzyński
889 122 363
a.turzynski@adsup.pl
Designer

wolisz by opiekun Allegro Ads zajął się Twoimi kampaniami?

Jak oceniasz naszą usługę?

Kliknij w gwiazdkę by ocenić

Średnia ocena / 5. Liczba ocen

Otwórz czat
Skorzystaj z darmowej konsultacji
Scan the code
Ekspert ds. Allegro
Skorzystaj z darmowej konsultacji na WhatsApp