Kontakt

O nas – grupa specjalistów AdsUP

Kim jesteśmy i co jest dla nas najważniejsze?

Jesteśmy grupą specjalistów, którzy pomagają sprzedającym maksymalizować potencjał Allegro. Firma powstała by wyjść naprzeciw klientom, którzy są już zmęczeni współpracą z masowymi agencjami. Stawiamy na relacje i współpracę człowieka z człowiekiem, a nie procesy i szablony współprac. U nas nie usłyszysz, że „tym zajmuje się inny dział”, albo „prosimy skontaktować się z działem obsługi klienta”. Będziemy rozmawiać z Tobą jak z klientem, ale klientem na którym naprawdę nam zależy, bo to dzięki stałym długotrwałym współpracom jesteśmy w stanie się rozwijać i utrzymywać pewną pozycję na rynku.

Rozpoczynając współpracę z nami będziesz miał możliwość wyboru z kim będziesz pracował. Z opiekunem porozmawiasz o warunkach i typie działań, otrzymasz do niego bezpośredni kontakt telefoniczny i mailowy. Nie posiadamy i nie będziemy posiadali biura obsługi klienta, nasz klient ma kontakt wyłącznie ze swoim opiekunem. Opiekun jest również specjalistą, który pomoże i doradzi we wszystkich problemach z Allegro, ale też często nasze rozmowy z klientami wychodzą poza to. Doradzimy Ci z jakich narzędzi korzystać, jak rozmawiać z klientami, na jakich marketplace w tej chwili warto sprzedawać, a na jakich potencjału nie ma i wiele innych. Chcemy być dla naszych klientów doradcami ds. e-commerce. Oczywiście nie każdy specjalista zrobi dla Ciebie wszystko, bo ktoś kto jest dobry we wszystkim, nie jest dobry w niczym. Dlatego jesteśmy grupą, pomagamy sobie wzajemnie, a część obszarów przekazywana jest na specjalistów do tego wyznaczonych np. możemy poprowadzić również Twoje Google Ads, ale mamy od tego dedykowaną osobę.

Jesteśmy pierwszą, ale miejmy nadzieję nie ostatnią firmą w Polsce, zajmującą się Allegro, która stawia klienta i specjalistę z przodu, a nie markę, twarz właściciela CEO i procesy. Jakie znaczenie ma dla klienta to, że właściciel firmy ma fenomenalne doświadczenie w wielu dziedzinach, jeżeli nawet nie ma z nim kontaktu? Postaw na grupę specjalistów, która jest realna i przekonaj się sam jak działamy.

Nasza historia w pigułce

2022
2023
2024
Otwórz czat
Skorzystaj z darmowej konsultacji
Scan the code
Ekspert ds. Allegro
Skorzystaj z darmowej konsultacji na WhatsApp